Держстивідор ІЗМ МТП обрав підрядників ремонту чотирьох кранів

ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт» (ІЗМ МТП) обрало підрядників для ремонту чотирьох портальних кранів.

Згідно з інформацією в системі електронних закупівель Prozorro, загальна ремонту всієї техніки становитиме 37,5 млн грн. Технічне завдання передбачає відновлення на спецмашинах механізмів підйому, повороту, заміну механізмів вильоту стріли, пересування, кабельних барабанів, канатоблочних систем, металоконструкцій та інших елементів.

Тендер складався з чотирьох лотів: ремонту кранів «Альбатрос» (інв. №36) та «Кондор» (інв. №40), а також двох кранів «Сокіл» (інв. №65 та №70).

Переможцем у першому лоті стала компанія «Транс-Сервіс-КТТ», яка погодилася виконати ремонт обладнання за 8,49 млн грн, у другому — ТОВ «Ремтехморпорт» із ціновою пропозицією 10,73 млн грн, у третьому — ТОВ «Теріон» (8,6 млн грн), у четвертому — ПрАТ «Південмормонтаж» (9,65 млн грн). У всіх лотах компанії конкурували між собою.

Тепер переможці повинні надати додаткові документи для укладання контракту на виконання робіт.

Згідно з документацією, відремонтована техніка повинна бути введена в експлуатацію до кінця 2022 року.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

ДП «ІЗМ МТП» оперує причалами №№4-8, 12-14, 16-26 Ізмаїльського морського порту.

Держстивідор у 2021 році збільшив вантажообіг порівняно з 2020 роком на 28,5% — до 3,868 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *