Держстивідор «Чорноморськ» перейшов у режим «простою вдома»

За наказом керівництва ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Чорноморськ» працівники державної стивідорної компанії з 1 березня 2022 року переводяться на режим роботи «простій вдома» на час дії воєнного стану.

Під простоєм розуміється вимушене призупинення роботи, повідомляє прес-служба держстивідора.

Через призупинення виробничої діяльності в акваторії морського порту Чорноморськ та дії невідворотної сили, зумовленої військовою агресією Російської Федерації проти України та введенням воєнного стану на всій території України, наявна необхідність та існують законні підстави для оголошення простою для працівників підприємства”, — зазначено у наказі.

За наказом по підприємству з 1 березня 2022 року працівникам ДП «МТП «Чорноморськ» оголошено простій вдома з оплатою праці з розрахунком 2/3 середньорічної годинної ставки, встановленої штатним розписом на строк до закінчення підстав, що зумовили оголошення простою працівникам підприємства.

Проте це стосується не всіх: на підприємстві склали перелік людей, які повинні продовжити працювати. Серед них ті, хто забезпечує функціонування компанії в цілому та здійснює нарахування зарплат.

Незважаючи на те, що воєнний стан вплинув на роботу підприємства у останні п’ять діб, зарплати за лютий працівники отримають у повному обсязі.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *