ДБР виявило російські мінеральні добрива вартістю 9 млн грн в порту на Одещині

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) виявили на території морського порту в Одеській області 136 тонн мінеральних добрив, які належали російській компанії. Про це повідомила прес-служба ДБР.

За оперативними даними, 136 тонн мінеральних добрив прибули до України ще до 24 лютого 2022 року в режимі «транзит». Орієнтовна вартість товару складає щонайменше 9 млн грн”, — вказала прес-служба.

Наразі товар вилучено, вирішується питання щодо його подальшої передачі до Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Слідчі дії тривають. Зокрема, буде надана правова оцінка діям посадовців Одеської митниці, які своєчасно не вжили жодних заходів щодо правового оформлення товару.

Також ДБР спільно з Вінницькою митницею виявили два товарні вагони зі 140 тонн мінеральних добрив двох видів, які ділки намагалися перевезти до Придністров’я. Загальна вартість товару походженням із російського Новомосковська сягає понад 3 млн грн.

Добрива передадуть Вінницькій обласній військовій адміністрації, надалі вони будуть використані для сільськогосподарських потреб України.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *