ДБР викрило мільйонні оборудки з контейнерами на Одеській митниці

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) повідомили про підозру інспектору Одеської митниці, через дії якого бюджет держави недоотримав мільйони гривень від розмитнення товарів. Про це повідомила прес-служба ДБР.

До повномасштабного російського військового вторгнення в Україну до митного посту «Одеса-порт» з Китаю у контейнерах були завезені тони товару, зокрема одягу. Після відповідного огляду продукція, згідно з правилами, була переміщена на інший митний пост, де безпосередньо здійснювалось оформлення товарів.

Протиправна схема полягала у подачі декларації з товаросупровідними документами, в яких номенклатура товарів та їх кількість і вартість свідомо змінювались на користь імпортерів. Працівники Бюро встановили, що завдяки «допомозі» інспектора комерсанти економили на податках державі понад 1 млн грн на розмитнені кожного контейнера”, — вказала прес-служба.

Наразі перевіряються інші можливі факти зловживань працівників митниці.

Інспектору повідомлено про підозру в зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 364 КК України). Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *