Christmas Maritime Meeting: вечір підсумків, спілкування та сподівань

Продовжуючи традицію організації нових форм спілкування морської та портової спільноти, видавництво «Порти України» провело у п’ятницю, 17 грудня, Christmas Maritime Meeting — святковий передріздвяний вечір для головних героїв наших публікацій, наших авторів і читачів, а також рекламодавців наших медіа.

Цього вечора наші гості могли поспілкуватися у неформальній обстановці, поділитися підсумками своєї роботи та планами на наступний рік, обговорити нові проекти. І, звичайно ж — послухати чудову музику, яку ми підготували саме до цього вечора і яка могла прозвучати виключно на ньому та ексклюзивно для наших гостей. Грати на одній сцені з приголомшливою командою музикантів для авторитетної ​​аудиторії — це чудово!

Ми були надзвичайно раді побачити на підсумковій зустрічі багатьох представників індустрії водного транспорту, наших колег та друзів. Разом з ними у теплій атмосфері ми пригадали, яким був цей рік для галузі, і відзначили почесними відзнаками наших найактивніших експертів: директора компанії «Краншип» Івана Ніякого, засновника компанії The Charterers Олега Солодухова, керівника Одеського офісу ЮФ «Ілляшев та Партнери» Сергія Неділько. Вони допомагають робити журнал та сайт корисним і цікавим для всіх професіоналів бізнесу.

Дуже влучно зазначив у своєму виступі представник компанії DSV Олексій Лопатюк: «Транспортна галузь — одна з найважливіших у нашій країні тому, що ми підживлюємо енергією руху решту бізнесів».

А наше видавництво росте та розвивається разом із галуззю. Розуміючи, що, окрім суто інформаційної складової, галузева спільнота потребує нового рівня комунікацій, спрямованих на досягнення спільних цілей, ми пропонуємо морському бізнесу саме таку можливість — ефективний канал комунікацій.

У наших видань попереду багато нових тем. Ми вдосконалюємо Національний морський рейтинг і плануємо нові івенти та акції, які мають допомогти просуванню вашого бізнесу.

У новому році, відповідно до вимог чинного законодавства, ми плануємо запустити україномовні версії наших медіа.

Як зазначив віце-президент Морської палати України В’ячеслав Кисловський, незважаючи ні на що, рік, що минає, приніс нам чимало позитиву: прихід приватного бізнесу в ті сфери, де раніше працювали тільки державні структури, зниження тарифів, у деяких випадках — майже вдвічі, налагодження конструктивного діалогу з владою, яка задекларувала зменшення частки держави у портовій галузі шляхом запроваждення державно-приватного партнерства.

«Мені особисто дуже приємно було бачити в залі людей, які рухають зміни і яким ми особливо вдячні за підтримку в нашій роботі, зокрема — В’ячеславу Кисловському, Івану Ніякому, Андрію Іванову, Шоті та Тарієлу Хаджішвілі, Олександру Курлянду, Вадиму Мороховський, Ніні Костюк, Ірині Ногіній та іншим», — зазначив директор видавництва «Порти України» Олександр Глущенко.

Стрічки новин багатьох учасників Christmas Maritime Meeting у соцмережах з фото, схвальними відгуками та подяками на адресу організаторів —величезний стимул для нас робити такі зустрічі традиційними, але щоразу неповторними.

Цього вечора всі ми були об’єднані надіями та побажаннями один одному, щоб наступний рік був набагато кращим і продуктивнішим.

Зробити його такою — наша спільна мета. «Порти України» готові працювати, щоб через рік ми всі переконалися, що мрії збуваються!

Віце-президент Морської палати України В’ячеслав Кисловський сповнений оптімізму. Фото Євгена Непомнящего
Гарний настрій – запорука успіху і нагорода організаторам. Фото Євгена Непомнящего
Директор компанії «Краншип» Іван Ніякий поповнив свою колекцію нагород від «Портів України». Фото Євгена Непомнящего
Друзі «Портів України» Олег Солодухов, Іван Ніякий, Михайло Дудніков. Фото Євгена Непомнящего
І тільки музика… Фото Євгена Непомнящего
Коли зустрічаються друзі. Фото Євгена Непомнящего
Мить радості. Фото Євгена Непомнящего
Мить творчості. Фото Євгена Непомнящего
Нагорода знайшла Сергія Неділька – керівника Одеського офісу ЮФ «Ілляшев та Партнери». Фото Євгена Непомнящего
Олег Солодухов, засновник компанії The Charterers (праворуч), із нагородою найактивнішому з експертів «Портів України». Фото Євгена Непомнящего
Олександр Глущенко своїм підписом засвідчує унікальність першого номеру «Портів України» для розіграшу. Фото Євгена Непомнящего
Санта з гумором. Фото Євгена Непомнящего
Свято в колі друзів і партнерів — незабунє. Фото Євгена Непомнящего
Фотомиттєвість свята. Фото Євгена Непомнящего
«Я пью до дна за тех, кто в море». Фото Євгена Непомнящего
Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *