Чорногорія запропонувала порт Бар для перевалки українських вантажів

Чорногорія висловила зацікавленість у налагодженні співпраці з Україною щодо використання можливостей порту Бар (Luka Bar) для перевалки і транспортування товарів. Про це повідомила прес-служба Філії «Центр транспортної логістики» (ЦТЛ) «Укрзалізниці».

З метою організації процесу логістики порт Бар співпрацює з експедиторськими компаніями із Сербії. За інформацією представника сербської експедиторської компанії Panšped, компанія готова сприяти налагодженню логістичного маршруту транспортування широкого спектру продукції з України до порту Бар. Panšped також має можливість задіювати вільні вагони сербської залізниці, у разі такої необхідності”, — вказала прес-служба.

Порт Бар має потужності з перевалки близько 5 млн тонн на рік, які в середньому використовуються на 50%. В порту діють спеціалізовані термінали: для сухих насипних вантажів, для рідких вантажів, RO-RO та для генеральних вантажів/контейнерний термінал.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *