Чиновник Держрибагентства намагався заробити на ремонті патрульних катерів

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) повідомили про підозру колишньому посадовцю Державного агентства меліорації та рибного господарства, через якого необхідні для захисту країни патрульні катери не полагодили вчасно. Про це повідомила прес-служба ДБР.

Встановлено, що чиновник в обхід встановленої процедури закупівель уклав чотири угоди про сервісне обслуговування двигунів на патрульних човнах Державного агентства.

Договори підписувались зі знайомим комерсантом. Посадовець надав вказівку своєму підлеглому «розбити» угоди на суми у дрібних розмірах, щоб не підпадати під контроль електронних державних торгів. Зловмисник навіть не став чекати виконання контракту з сервісного обслуговування двигунів. Він відразу підписав акти виконаних робіт без їх фактичного виконання”, — вказали в ДБР.

За вказівкою посадовця на рахунок приватного товариства було перераховано 170 тис. грн, але роботи з ремонту двигунів було виконано не більш ніж на 10%. У підсумку необхідні для захисту країни патрульні човни простояли без ремонту понад пів року війни. У жовтні 2022 року їх було відремонтовано коштом волонтерів.

Посадовець та підприємець підозрюються у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб та у видачі неправдивих офіційних документів, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Санкція статей передбачає позбавленням волі на строк до 8 років.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *