Четвертий балкер гуманітарної програми Grain from Ukraine вирушив до Африки

З морського порту Чорноморськ вирушив балкер Amira Hana (прапор — Панама), завантажений 30 тис. тонн продовольчої пшениці для Ефіопії за гуманітарною програмою Grain from Ukraine. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

Четверте судно в рамках програми Grain From Ukraine вийшло з порту Чорноморськ. Балкер Amira Hana доставить до порту Джибуті 30 тис. тонн пшениці, а звідти українське зерно буде доставлено до Ефіопії, мешканці якої потерпають від голоду”, — вказала прес-служба.

Наприкінці минулого року порти Великої Одеси вже відправили три судна з 80 тис. тонн гуманітарної пшениці від України для Ефіопії та Сомалі.

Загалом у межах гуманітарної ініціативи Grain from Ukraine наша держава планує відправити до середини 2023 року понад 60 суден до Ефіопії, Судану, Південного Судану, Сомалі, Конго, Кенії, Ємену тощо.

Grain from Ukraine — продовольча ініціатива, спрямована на забезпечення зерном країни, які опинилися на межі голоду. Вона реалізується в партнерстві з Всесвітньою продовольчою програмою ООН (WFP). Про фінансову участь у програмі заявили понад 30 держав та Європейський Союз. Обсяг акумульованих коштів, наданих міжнародними партнерами для української ініціативи Grain from Ukraine становить майже $200 млн.

Перше судно Nord Vind (прапор — Барбадос) за цією програмою на початку грудня прибуло до порту Джибуті, звідки 25 тис. тонн пшениці було доставлено мешканцям Ефіопії.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *