Черга вантажівок на пункті пропуску Ягодин — Дорогуськ скоротилася у кілька разів

Після розблокування пункту пропуску Ягодин — Дорогуськ кількість транспортних засобів, що простоюють у черзі на виїзд з Україні зменшилася з 2200 вантажівок до 321 за минулу добу. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм.

Станом на 9 ранку черга на пункті пропуску скоротилася з 42 до 6 кілометрів.На даний момент для виїзду з країни водіям потрібно 1-2 доби. На початку місяця їм доводилось чекати до 7-10 діб. Суттєве скорочення спостерігається протягом останніх двох діб», — зазначив Найєм.

За його словами, за зміну через пункт пропуску виїжджає до 600 транспортних засобів.

May be an image of text

Значне покращення ситуації стало можливим завдяки відкриттю пункту пропуску Устилуг — Зосін для порожніх транспортних засобів. Прикордонний пункт пропуску Устилуг — Зосін — найближчий до переходу Ягодин — Дорогуськ.

Кількість вантажних автомобілів на кордоні з Польщею різко зросла на початку вересня через низьку пропускну спроможність польської митниці.

Україна виступила з ініціативою про відкриття додаткових пунктів пропуску та дістала позитивну відповідь від Польщі щодо початку оформлення порожніх вантажних автомобілів на пункті пропуску Устилуг — Зосін.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі «Порти України». Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *