CES-тестування стало єдиним способом атестації моряків — Васьков

Проходження тестування для підтвердження кваліфікації моряків з 21 лютого 2022 року здійснюватиметься виключно за допомогою системи Crew Evaluation System 6.0 (CES). Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков.

Від сьогодні заявки на складання іспитів прийматимуть тільки на міжнародний CES-тест. Це прозорий інструмент, який ми втілювали разом з проектом TAPAS, та який повністю виключає корупційну складову. Наступний крок — впровадження нової ІТ-системи процесу дипломування, що виключатиме можливість будь-якого несанкціонованого доступу до персональних даних моряків та процесу дипломування”, — написав Васьков у Facebook.

Заступник міністра зауважив, що моряки отримали можливість підтвердження кваліфікації за стажем, і МІУ сприятиме активізації цього напрямку. Лише за останні два тижні такі підтвердження без складання іспиту отримали 165 моряків.

Він повідомив також, що МІУ наразі працює над подовженням чинних документів моряків до кінця 2022 року, враховуючи чергові виклики пандемії COVID-19.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

Систему комп’ютерного тестування CES 6.0 розробила норвезька компанія Seagull Maritime AS. CES-тест є одним із найбільш розповсюджених у світі, використовується понад 25 років у більш ніж 350 світових компаніях. Система містить понад 6500 запитань зі множинним вибором варіантів відповіді та відповідає стандартам Міжнародної конвенції про підготовку й дипломування моряків та несення вахти 1978 року. Ліцензію на користування електронною системою тестування CES надано за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

З 1 лютого в сервісних центрах ДП «Моррічсервіс» впроваджено послугу пробного проходження CES-тесту. Вона дає можливість пройти тестування в аналогічних до справжнього іспиту умовах. Кількість проходжень тесту необмежена, результати формуються автоматично одразу після завершення. Станом на 11 лютого нею скористалося вже 24 моряки.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *