Carnival пропонує розмістити українських біженців на круїзному теплоході

Компанія Carnival Corp. запропонувала одне з круїзних суден Costa Magica (прапор — Італія), яке належить її італійській дочірній компанії Costa Cruises, для розміщення переміщених українських біженців, які прибувають до Італії. Про це повідомляє La Nación.

Ми запропонували уряду Італії одне з наших суден інтегрувати в плани Національного цивільного захисту як потенційний тимчасовий центр для українських біженців у разі їх значного прибуття в Італію в найближчі тижні”, — повідомив речник Carnival Corp. Роджер Фріззелл.

Costa Magica, укомплектована персоналом та витратними матеріалами для цієї мети, оскільки після пандемії судно простоювало. Судно призначене для тимчасового перевалочного пункту допомоги біженцям. Costa Magica вміщує 2,7 тис. осіб, але з додатковими місцями на борту можуть розміститися 3,47 тис. осіб.

У круїзній компанії зазначили, що з занепокоєнням стежать за подіями в Україні.

Ми думаємо про постраждалих людей, включаючи сім’ї наших численних українських співробітників, які, зрозуміло, турбуються про своїх близьких”, — зазначили в Costa Cruises.

Costa Cruises не перший член Carnival Corp., який вжив заходів для підтримки України. Зокрема, фонд голови Carnival Corp. Міккі Арісона та його дружини Мадлен виділив $3 млн організаціям, які надають допомогу українським біженцям. Крім цього, флагманська лінія Carnival Cruise Line пожертвувала $50 тис. на World Central Kitchen, а AIDA Cruises, німецький бренд компанії, також надав ліки.

Окрім італійської «дочки» Carnival, допомогу також пропонує річкова круїзна компанія Ama Waterways. А польський судновласник Polferries запропонував перевозити українських біженців до Швеції безкоштовно.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *