Cargill отримав рекордний річний прибуток

Міжнародний сировинний трейдер Cargill за підсумками 2022 фінансового року (1 червня 2021 — 31 травня 2022) збільшив чистий прибуток порівняно з попереднім фінансовим роком на 35% — до $6,68 млрд. Про це свідчить річна звітність компанії, інформує Bloomberg.

Таким чином, товарний гігант зафіксував найвищий річний чистий прибуток за свою 157-річну історію.

Дохід компанії збільшився на 23% — до рекордних $165 млрд.

Товарні ринки останнім часом були надзвичайно нестабільними. Хаос у ланцюзі постачань, викликаний COVID-19, а потім російське вторгнення в Україну, спровокували історичні коливання цін і можливість отримати приголомшливі прибутки», — зазначив колумніст агентства Хав’єр Блас. 

Чистий прибуток компанії за підсумками 2021 фінансового року також був рекордним, збільшившись проти попереднього року на 63% — до $4,9 млрд.

Як приватна компанія, Cargill належить сім’ям Каргілл і Макміллан. У 2022 фінансовому році компанія виплатила акціонерам рекордну суму — $1,21 млрд. Раніше компанія заявляла, що реінвестує близько 80% операційного грошового потоку в розвиток.

Минулого фінансового року компанія спрямувала на гуманітарну допомогу Україні та сусуднім країнам $40 млн. Фонд допомоги співробітникам Cargill (Cargill Cares Employee Disaster Relief Fund) перерахував $14 млн у 32 країни на підтримку членів команди по всьому світі, в тому числі — на підтримку співробітників в Україні, а також працівників в інших країнах, які їх прихистили.

Cargill (штаб-квартира — Міннетонка, Міннесота) — одна з найбільших глобальних агропромислових і торговельних компаній. Займається виробництвом і продажем зерна, олії, цукру, какао, м’яса, біопалива. Оперує у 70 країнах, веде торгівлю у 125 країнах світу. У бізнесах компанії працюють 155 тис. працівників.

В Україні компанія веде бізнес з 1993 року. Займається виробництвом та торгівлею зерновими та олійними, переробкою насіння соняшника та сої, випускає та продає корми для тварин. Володіє олійноекстракційним заводом у Каховці (Херсонська область), комбікормовим заводом у Львівській області, елеваторами у Дніпропетровській та Кіровоградській областях. Є інвестором зернового терміналу Neptune у морському порту «Південний» річною потужністю 5 млн тонн.

Голова правління та генеральний директор Cargill Девід Макленнан є членом Національної інвестиційної ради при Президенті України. Як заявив керівник компанії на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі у січні 2020 року, Cargill інвестувала в Україну понад $500 млн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі «Порти України». Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *