Британія вивчає можливість використання англійського права та страхування морських перевезень для відновлення України

Велика Британія хотіла б залучити британський бізнес та корпорації до відновлення України і для цього вивчає можливості використання англійського та шотландського права, щоб допомогти залучити інвестиції. Про це повідомила міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс, передає «Інтерфакс-Україна».

Будемо також залучати Європейський банк реконструкції та розвитку, щоб Лондон був центром для українських інвестицій”, — сказала Трасс на Конференції з відновлення України у Лугано (Швейцарія) у понеділок, 4 липня.

Вона зазначила, що ще одне важливе питання, яке опрацьовують, — страхування для морських транспортних компаній: як використовувати ресурс лондонського Сіті, щоб страхувати такі ризики.

Це буде новий план Маршалла для України… Ми маємо повернути українцям їх майбутнє, щоб вони могли жити самодостатньо”, — наголосила глава МЗС Великої Британії.

За її словами, виконання цього плану буде під керівництвом України, однак цей процес потребує відкритості, прозорості та цілісності, й Велика Британія приєдналася до спільної команди з координації відновлення.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *