Британія відмовиться від імпорту російської нафти до кінця 2022 року

Велика Британія з 10 серпня 2022 року заборонить імпорт російського вугілля, а з 31 грудня остаточно відмовиться від російської нафти. Про це повідомила прес-служба британського уряду у зв’язку з набранням чинності нової поправки до санкційного режиму проти Росії.

Ухвалюється поправка, яка забороняє імпорт нафти і нафтопродуктів, вугілля й золота. Також забороняється напряму чи опосередковано купувати і постачати ці товари”, — ідеться у роз’ясненнях.

Заборона стосується й надання технічної підтримки, фінансових послуг, пов’язаних із цими товарами.

Заборона на імпорт золота набула чинності 21 липня.

У квітні британське МЗС повідомляло, що країна протягом 2022 року відмовиться від імпорту російського вугілля й нафти, потім за змогою — і від газу.

У червні Європейський Союз затвердив шостий пакет економічних та персональних санкцій проти Росії і Білорусі у зв’язку з російським військовим вторгненням до України, основною складовою якого стала заборона на імпорт російської нафти морем. Ембарго набере чинності через шість місяців для нафти та через вісім місяців для нафтопродуктів. Тимчасовий виняток зробили для тих країн, які не мають виходу до моря й імпортують російську нафту через південну гілку трубопроводу «Дружба» (Угорщина, Словаччина, Чехія), а також для Болгарії та Хорватії. Ці країни отримали відтермінування на ембарго і зможуть продовжувати імпорт нафти та вакуумного газойля (нафтова фракція) морем довше, ніж решта членів ЄС.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *