Британія поширила дію санкцій на нафтопродукти з Білорусі

Уряд Великої Британії вирішив запровадити нові санкції проти Білорусі, яка продовжує активно надавати підтримку незаконному російському військовому вторгненню в Україну. Про це повідомила прес-служба британського уряду.

Нові економічні, торговельні та транспортні санкції проти Білорусі запроваджуються з 5 липня. Пакет санкцій поширює деякі важливі обмеження, ухвалені проти Росії, на Білорусь, зокрема заборону на імпорт та експорт:

  • товарів нафтопереробки;
  • компонентів передових технологій, таких як ті, що використовуються у квантових обчисленнях;
  • предметів розкоші, включно з британськими витворами мистецтва та дизайнерськими сумками;
  • білоруського чавуну та сталі.

Нові санкції охоплять торгівлю товарами на близько 60 млн фунтів стерлінгів.

Уряд Великої Британії також обмежує доступ Білорусі до британського сектору фінансових послуг світового класу, забороняючи більшій кількості білоруських компаній випускати боргові зобов’язання та цінні папери у Лондоні.

Білоруський режим активно сприяв вторгненню Путіна, дозволяючи Росії використовувати свою територію, щоб затиснути Україну, запускаючи війська та ракети зі свого кордону та літаючи російськими літаками через їхній повітряний простір. Лукашенко також відкрито підтримав наратив Кремля, стверджуючи, що Київ «провокує Росію», щоб виправдати криваве вторгнення Путіна”, — наголосили в битанському уряді.

Нові санкції засновані на широкомасштабних обмеженнях, які уряд Великої Британії ввів проти Білорусі, включно з підвищенням на 35% тарифів на низку товарів, що походять з Білорусі, а також санкції проти білоруського президента Олександра Лукашенка і високопосадовців за їх порушення прав людини і підрив демократії.

У квітні Велика Британія оголосила новий пакет санкцій проти Російської Федерації, який включає відмову від російського вугілля й нафти до кінця 2022 року, а також заборону експорту до Росії найважливішого нафтопереробного обладнання і каталізаторів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *