Бомбардування «Азовсталі» загрожує техногенною катастрофою Азовському морю — міськрада Маріуполя

Бомбардування російськими окупаційними військами металургійного комбінату «Азовсталь» в Маріуполі загрожує техногенною катастрофою для Азовського моря через імовірність пошкодження технічної споруди, яка стримує десятки тисяч тонн концентрованого сірководню. Про це заявила прес-служба Маріупольської міської ради.

Витік цієї рідини повністю вб’є флору та фауну Азовського моря. Далі небезпечні речовини можуть потрапити до Чорного та Середземного морів”, — наголошується у повідомленні.

Як зазначив мер Маріуполя Вадим Бойченко, необхідний негайний допуск на об‘єкт міжнародних експертів та ООН для вивчення ситуації та попередження екологічної катастрофи світового рівня.

Бомбардування «Азовсталі» загрожує техногенною катастрофою для Азовського моря — міськрада Маріуполя
Фото: mariupolrada.gov.ua

Також стало відомо про плани окупантів повністю знести «Азовсталь» після отримання над нею військового контролю. Крім того, зараз окупанти намагаються відновити роботу Маріупольського морського порту, щоб вивезти зерно, металопродукцію та глину на десятки мільйонів доларів.

Окупанти не зацікавлені у відновленні та розвитку Маріуполя. Для них це лише територія для кримського коридору”, — наголосили в міськраді.

Площа «Азовсталі» — 11 квадратних кілометрів. Завод входить до групи «Метінвест», до війни це було одне з найбільших металургійних підприємств України. Засноване у 1933 році.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *