Блокчейн-проект світових зернотрейдерів отримав юридичний статус

Спрямований на модернізацію глобальних торгових операцій блокчейн-проект Covantis, засновниками якого є Archer Daniels Midland (ADM), Bunge, Cargill, COFCO, Louis Dreyfus Company (LDC) і Glencore Agricole, починає свою діяльність як юридична особа. Про це повідомила прес-служба Bunge.

Covantis отримала всі необхідні дозволи регулюючих органів і увійшла до числа юридичних осіб, зі штаб-квартирою в Швейцарії.

Генеральним директором призначена Петя Сечанова. На посаді незалежного радника організації до червня залишиться Стефано Ретторе, після чого буде оголошено про його наступника.

«Ми раді створити Covantis як компанію. У бесідах із зацікавленими сторонами по всьому світу ми неодноразово чули про те, наскільки важливо для всієї нашої галузі модернізувати застарілі операції у світовій торгівлі зерном. Тепер, коли ми отримали дозволи регулюючих органів і включили Covantis до числа юридичних осіб, ми зосереджені на підготовці запуску нової платформи в 2020 році. (…) Швейцарія — провідний центр технологічних інновацій, що має доступ до величезних талантів і досвіду в рішеннях блокчейну. Центральне розташування Женеви робить ідеальним продовження нашої роботи із зацікавленими сторонами по всьому ланцюжку створення вартості», — сказала Сечанова.

Рада директорів, яка складається з одного члена від кожного з шести співзасновників, буде курирувати компанію і допомагати спрямовувати її розвиток. Раду очолюватиме один із директорів на основі щорічної ротації. Директор, призначений компанією Louis Dreyfus, виконуватиме обов’язки голови протягом перших 12 місяців.

Раніше в 2020 році ініціатива Covantis оголосила про вибір ConsenSys у якості провідного технологічного партнера для розробки свого перетворюючого набору цифрових рішень. ConsenSys буде використовувати свої готові до роботи продукти і послуги блокчейну, включаючи Codify, PegaSys Orchestrate, Kaleido і MythX, для створення мережі блокчейнів в Ethereum.

Читайте головні новини галузі на нашому Телеграм-каналі

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *