Біля Зміїного ЗСУ «дали змієбаїв» російському судну забезпечення

В акваторії Чорного моря біля острова Зміїний українські захисники підбили російське судно тилового забезпечення проекту 23120 «Всеволод Бобров». Про це повідомив речник оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

«Змієбаївка», як уже сьогодні ми можемо називати цей шматочок української землі, який рашисти намагаються перетворити на певний плацдарм, щоб загрожувати нашій області і Одесі. Завдяки діям наших військових моряків загорілося судно тилового забезпечення «Всеволод Бобров» — одне з найновіших у російському флоті”, — сказав Братчук у вечірньому зведенні в четвер, 12 травня.

За його словами, інформація про те, що підбитий корабель відбуксирували до Севастополя, поки що уточнюється.

Але те, що йому дали «змієбаїв» там, у районі острова Зміїний, — правда”, — наголосив Братчук.

Журналіст, народний депутат VIII скликання від фракції «Народний фронт» Сергій Висоцький стверджує, що «Всеволод Бобров» був підбитий у Чорному морі протикорабельною ракетою «Нептун». За його словами, судно забезпечення прямувало у бік острова Зміїний із підкріпленням для ЗС РФ — зенітно-ракетними комплексами.

Раніше у зведенні Генерального штабу ЗСУ кількість знищених з початку війни російських кораблів та катерів збільшилася на один — до 13. Іншої інформації Генштаб не надав.

Протягом останніх тижнів українці неодноразово і успішно знищували російські війська і техніку на острові Зміїний та в морі біля нього.

Судно тилового забезпечення «Всеволод Бобров» було спущене на воду у 2016 році, а згодом дообладнане, і в 2021 році увійшло до складу ЧФ РФ. Входить до складу 205-го загону управління допоміжного флоту з базуванням у Севастополі.

Судна проекту 23120 мають льодовий клас Arc4 і призначені для завантаження, зберігання, транспортування та передачі сухих вантажів на берег, надводні кораблі, підводні човни та судна, а також для буксирного забезпечення та надання допомоги екіпажам кораблів та суден, що зазнають лиха.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *