Біля Зміїного горить підбитий російський корабель — медіа

На борту російського фрегата проекту 11356Р типу «Буревісник», що перебуває поблизу окупованого росіянами острова Зміїний в акваторії Чорного моря, стався вибух із пожежею. Про це пише «Думська».

Зараз над цим районом акваторії Чорного моря кружляє ворожа авіація, на допомогу кораблю з тимчасово окупованого Криму вийшли рятувальні судна.

За попередньою інформацією, корабель був уражений українською протикорабельною ракетою «Нептун». Корабель сильно пошкоджений, але залишається на плаву.

Що стало причиною позаштатної ситуації у окупантів, а також який із трьох фрегатів цього типу, що є у складі ЧФ РФ, отримав пошкодження — поки не зрозуміло. За різними даними, ідеться або про сторожовий фрегат «Адмирал Макаров», або про однотипний фрегат «Адмирал Григорович».

Опосередковано ця інформація підтверджена Генштабом ЗСУ, у зведенні якого кількість знищених з початку війни російських кораблів та катерів збільшилася за минулу добу на один — до 11. Іншої інформації Генштаб не надав.

Пожежу в морі біля острова Зміїний зафіксував також супутник.

Біля Зміїного горить підбитий російський корабель — ЗМІ
Фото: dumskaya.net

2 травня ЗСУ ударом з безпілотника Bayraktar знищили два швидкісні десантні катери російських окупаційних військ біля острова Зміїний у Чорному морі.

У середині квітня флагман ЧФ РФ — ракетний крейсер «Москва» внаслідок удару з української протикорабельної ракетної системи «Нептун» отримав значні пошкодження. Згодом міноборони РФ повідомило про затоплення крейсера. В Росії всіляко заперечують та відмовляються визнавати, що втратили крейсер внаслідок удару українських ракет та заявляють, що він затонув під час буксирування після пожежі на борту та детонації боєприпасів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *