Біля кордону з Польщею відкрили експортно орієнтований індустріальний парк

У місті Нововолинськ (Волинська область) відкрили індустріальний парк NOVO, який розташований за 20 хвилин від Польщі, що робить його резидентів автоматично експортно орієнтованими. Про це повідомила прес-служба Міністерства економіки.

В уряді покладають великі надії на модель розвитку української експортно орієнтованої промисловості в найближчі роки.

«Індустріальні парки мають стати реперними точками росту української економіки. Саме вони сьогодні є одним із важливих механізмів, що сприяють покращенню інвестиційної привабливості регіонів та можуть стимулювати їхній економічний розвиток», — зазначив заступник міністра економіки Денис Кудін.

Нововолинський індустріальний парк NOVO займає територію площею 20 га та має всі підведені комунікації: воду, газ, електроенергію. Також ІП виходить фасадом на нову трасу Р-15 Ковель—Володимир-Волинський—Червоноград—Жовква у напрямку Львова.

Наразі вже є попередні домовленості про зобов’язання увійти в індустріальний парк з підприємствами зі сфери переробки риби, виробництва харчової продукції та логістики. За попередніми оцінками, з урахуванням пільг, термін окупності інвестицій у підприємство на території індустріального парку NOVO може скласти 4-5 років залежно від типу бізнесу.

У травні Верховна Рада схвалила два закони, які надають податкові та митні пільги для індустріальних парків. Зокрема, для резидентів ІП передбачені економічні стимули: звільнення від імпортного ПДВ і мита при імпорті нового обладнання; від податку на прибуток на 10 років у разі ведення діяльності в межах індустріального парку, а також пільгові ставки податку на нерухомість і плати за землю від місцевої влади.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *