Біля берегів Одещини ВМС знищили дві дрейфуючі міни

Біля берегів Одеської області спостережний пост Сил оборони наприкінці минулого тижня виявив дві дрейфуючі протикорабельні міни. Про це повідомила прес-служба Військово-морських сил Збройних сил України (ВМС ЗСУ).

Спеціальною групою розмінування ВМС ЗСУ небезпечні знахідки було оперативно знешкоджено”, — вказала прес-служба.

Українців вчергове закликали у випадку виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не наближатися до них, не торкатися і не намагатися самостійно переміщувати та знешкоджувати. У разі виявлення таких предметів необхідно повідомити відповідним службам.

За минулий тиждень в Одеській області ліквідували вже 4 протикорабельні міни. Їх викидає до узбережжя штормом, що створює небезпеку для прибережних будівель та цивільного населення.

Чорне море має вирішальне значення для транспортування зерна, нафти та нафтопродуктів. Після військового вторгнення Росії 24 лютого Туреччина, Румунія, Болгарія та Україна знищили понад три десятки мін у західних водах Чорного моря.

За інформацією Міністерства закордонних справ України, збройні сили РФ використовують у Чорному морі міни, що були захоплені у 2014 році під час військового вторгнення та тимчасової окупації Росією українського міста Севастополь. Відтак, Росія, використовуючи морські міни з захоплених у 2014 році військових складів, свідомо вдається до провокацій та дискредитації України перед міжнародними партнерами.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *