Австрійська ÖBB перевезла 580 тис. тонн українського зерна за пів року

Австрійський оператор вантажних перевезень ÖBB Rail Cargo Group (RCG) з початку повномасштабного нападу Росії на Україну наприкінці лютого до кінця серпня перевіз 580 тис. тонн українського зерна, в тому числі у серпні — понад 145 тис. тонн, повідомила прес-служба RCG.

Через географічне розташування зернопереробних компаній більшість поставок у серпні було транспортовано до Угорщини, за нею йдуть Німеччина, Італія та Румунія, а також Нідерланди.

Зерновози RCG перетинають український кордон у чотирьох пунктах пропуску: через Чоп поблизу Словаччини, Захонь (Угорщина), Рені (поблизу Румунії), а також Хирів (Польща).

Для прискорення експорту зерна надалі буде розвиватися співпраця з «Укрзалізницею». Запровадження постійної двосторонньої робочої групи було схвалено наприкінці серпня 2022 року. При цьому такі операції, як обмін даними та процеси між партнерами по співпраці (тобто робоче навантаження перевантажувальних потужностей), будуть оптимізовані”, — зауважили в компанії.

Австрійська ÖBB перевезла 580 тис. тонн українського зерна за пів року
Інфографіка: railcargo.com

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *