Австралія вирішила приєднатися до нафтового ембарго проти Росії

Уряд Австралії вирішив заборонити імпорт із Росії нафти, нафтопродуктів, природного газу, вугілля й інших енергоносіїв. Про це повідомила прес-служба австралійського уряду.

Санкції набудуть чинності з 25 квітня, через півтора місяці після їх реєстрації у федеральному законодавчому реєстрі. За цей час австралійські підприємства з чинними контрактами мають переналаштуватися під дотримання санкцій.

Таким чином, судна, що перевозять уже оплачені енергоносії з РФ, ще встигнуть прибути для відвантаження до австралійських портів.

Речник глави МЗС Австралії заявив, що хоча країна не є великим імпортером російських енергоносіїв, скоординовані зусилля «скоротять доходи Росії та її здатність фінансувати війну президента Росії Володимира Путіна проти України».

Австралійський ринок мало залежить від нафти з РФ. Здебільшого Австралія використовує сиру нафту з Південно-Східної Азії, Африки, Північної Америки та Близького Сходу.

Читайте також: РФ має проблеми із продажем морських партій нафти

Австралія стала четвертою країною, що вирішила ввести ембарго на російські енергоносії. Канада і США уже заборонили імпорт нафти з Росії, а Велика Британія зробить це до кінця року.

8 березня австралійські нафтові компанії Viva Energy й Ampol повідомили, що припиняють закупівлю сирої нафти російського походження у відповідь на вторгнення Росії до України.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *