Австралія на рік скасувала мита на імпорт з України

Уряд Австралії ухвалив рішення про скасування мит на імпорт з України на один рік. Про це повідомив міністр торгівлі й туризму Австралії Дон Фаррелл, передає «Укрінформ».

Уряд Австралії оголосив про скасування мит на імпорт до Австралії з України. Цей захід, який є частиною пакету підтримки, озвученого прем’єр-міністром за підсумками його візиту до Києва, набуває чинності [з 4 липня]. Такий крок слідує за аналогічними діями наших міжнародних партнерів, таких як Європейський Союз і Велика Британія”, — сказав він.

За словами Фаррелла, у 2021 році український імпорт до Австралії становив близько $122 млн. Він також додав, що рішення уряду передбачає зниження мит з 5% до нуля протягом 12 місяців на низку товарів, які виробляються в Україні. При цьому, акцизні збори на паливо, алкогольні та тютюнових виробів, залишаться в силі.

Австралія засуджує односторонню, незаконну та аморальну агресію Росії проти народу України. Наше поточне рішення демонструє нашу відданість підтримці економіки України, оскільки вона має справу з тривалими руйнівними наслідками від вторгнення Росії”, — зазначив міністр.

Раніше ввізні мита і тарифні квоти у двосторонній торгівлі з Україною на один рік скасували Велика Британія і Євросоюз. Український уряд розраховує, що нульові мита на українські товари збережуться довше, ніж рік.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *