«Аскет Шиппінг» перемістить потужності до портів на Дунаї

Компанія «Аскет Шиппінг» переміщує виробничі потужності на захід України та планує організовувати експортну логістику зернових через порти Дунаю та країн ЄС. Про це повідомила прес-служба компанії.

Ми прийняли рішення про релокацію бізнесу на захід України і вже завершуємо процеси переміщення виробничої бази та працівників. Плануємо співпрацювати з елеваторами Західної України, Європи, та відправляти вантажі залізничним та автомобільним транспортом у порти країн Європи”, — заявила власниця компанії Катерина Русіна.

За її словами, у теперішніх умовах відновлення зернового експорту і створення нових логістичних потоків є питаннями економічної безпеки України.

Ми над цим працюємо і робимо все належне, щоб налагодити нові шляхи експорту і довести, що Україна спроможна бути одним із провідних учасників світового аграрного ринку навіть під час війни”, — наголосила Русіна.

«Аскет Шиппінг» — великий оператор на ринку логістики сільськогосподарських культур. Компанія до війни працювала у Бердянському, Маріупольському, Миколаївському, Одеському та Херсонському морських портах, співпрацюючи з найбільшими зернотрейдерами України. Компанія є портовим оператором Бердянського порту.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *