АРМА отримало в управління недобудований траулер російського олігарха

Центральний райсуд Миколаєва наклав арешт та передав в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) великий морозильний риболовецький траулер «Бухта Соколовская», що належить холдингу підсанкційного російського олігарха. Про це повідомила прес-служба Миколаївської обласної прокуратури.

Зазначається, що судно не введено в експлуатацію, оскільки перебуває на стадії незавершеного будівництва на території одного з миколаївських суднобудівних заводів. Для обходу санкцій власник судна оформив його на одне з публічних акціонерних товариств з Приморського краю Росії.

Завдяки науковцям Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, яких у рамках розслідування кримінального провадження залучено у якості спеціалістів, встановлено ступінь готовності, технічний стан та вартість недобудованого траулера, яка склала майже 1 млрд грн”, — повідомили в прокуратурі.

За даними СБУ, риболовецький траулер «Бухта Соколовская», на який суд наклав арешт, належить холдингу підсанкційного російського олігарха Олександра Верховського.

Встановлено, що Верховський входить до найближчого оточення кремля і є одним з найбільших фінансових «донорів» війни проти України. Риболовецький промисел російського бізнесмена дозволяє йому регулярно перераховувати мільярдні суми до бюджету Росії”, — зазначили в СБУ.

АРМА отримало в управління недобудований траулер російського олігарха
Фото: arma.gov.ua

За даними АРМА, траулер «Бухта Соколовская» належить на праві власності російському ПАТ «Преображенська база тралового флоту», а фактичним його власником є зареєстроване в Миколаєві ТОВ «Наваль Логістік».

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *