Argo Shipping перевезла Дніпром майже 400 тис. тонн вантажів у 2021 році

Argo Shipping Group у 2021 році збільшила порівняно з попереднім роком перевезення вантажів власним флотом на 25% — до 781 тис. тонн.

Як повідомили в компанії, половина цих вантажів, або майже 400 тис. тонн, була перевантажена у річкових портах та перевезена Дніпром.

За словами комерційного директора Argo Shipping Group Олександра Нікуліна, у 2021 році продовжилася тенденція попереднього року щодо зменшення кількості експорту зернових вантажів партіями 3-5 тис. тонн з річкових портів Дніпра. Це пов’язано зі значним розвитком рейдової перевалки на Банці Трутаєва, на рейді порту Херсон та інших місцях.

Приблизно 20% усіх перевезень Argo Shipping Group у 2021 році склали проектні вантажі між європейськими портами. Компанія транспортувала для найбільших європейських енергетичних компаній обладнання для вітрових електростанцій, різні види труб нестандартної довжини, важку техніку та елементи спеціального обладнання для видобувних підприємств.

В умовах зростання фрахтового ринку Argo Shipping переорієнтувалася на європейські напрямки та здійснила велику кількість рейсів з портів Середземноморського басейну до портів Континентальної Європи, Великої Британії та Північної Африки. Саме на цих напрямках суховантажні судна компанії проекту 003RSD04, які приєдналися до флоту компанії у 2019 та 2020 роках, користувалися найбільшим попитом завдяки їхнім конструктивним особливостям. Такі судна мають один вантажний трюм довжиною 60 метрів з можливістю вміщувати різні вантажі загальною вагою 3,5 тис. тонн та осадку у річці 4,2 метра.

Було і декілька рейсів до морських портів України з проектними вантажами, але вище Очакова по річці Дніпро жодна тонна такого вантажу не пішла. Ми знаємо, що місця призначення вантажу знаходилися близько до річкових портів на Дніпрі. Та отримувачі цих вантажів відповідно до контрактів із постачальниками мали домовленості саме такої логістики. Хоча ми можемо твердо стверджувати, що вона є суттєво дорожчою та більш ризикованою для таких делікатних вантажів, адже потребує доставки спеціальним автотранспортом через усю країну”, — зазначив Нікулін.

На його думку, причиною майже повної відсутності переміщення таких вантажів по річці, є відсутність достатньої інформації у відправників і отримувачів про наявність відповідного флоту, який може здійснювати такі перевезення за прямим варіантом, наприклад за Дніпра до Роттердаму, чи будь-яких інших портів Європейського чи Африканського континентів, або країн Близького Сходу.

Але ми впевнені, що з розвитком річкової інфраструктури та прийняттям загальнодержавної програми підтримки суднобудування та оновлення флоту ситуація зміниться на краще”, — наголосив він.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

ТОВ «Argo Shipping Group» зі штаб-квартирою в Херсоні, засноване у 2001 році, виконує морські та річкові вантажні перевезення, експедирування вантажів, агентування, технічний супровід та ремонт суден. До структури компанії входять дві дочірні: СК «Арго» та СК «Еніре».

Argo Shipping Group оперує 13 одиницями флоту загальним тоннажем понад 44 тис. тонн. З них дев’ять суден класу річка/море і чотири судна — річкові. Крім того, група здійснює перевантаження на рейді Дніпра власним плавкраном, надає послуги із швартування та буксування.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *