Арестович підтвердив пошкодження російського фрегата “Адмірал Ессен”

Радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович підтвердив інформацію про пошкодження українськими захисниками російського ракетного фрегата “Адмірал Ессен”.

Був пошкоджений фрегат російського флоту типу “Адмірал Ессен” завдяки мужності та професіоналізму наших захисників», – сказав Арестович у відеозверненні у понеділок, 4 квітня.

Як повідомляє видання “Крим. Реалії” у вівторок, 5 квітня, у бухті Голландія, яка є частиною Севастопольської бухти, помітили “фрегат, схожий на підбитий українськими військовими “Адмірал Ессен”. На фотографіях 28 березня жодного з фрегатів у Севастопольській бухті не було.

Раніше про пошкодження російського фрегата проєкту 11356Р «Буревісник» повідомило видання “Думська” з посиланням на джерела у Військово-морських силах Збройних сил України. Співрозмовники видання відмовилися уточнити, за яких обставин і якою зброєю був вражений корабель окупантів. За даними видання, “прилетіло” в борт фрегату “Адмірал Ессен”. Про пошкодження цього фрегату також повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко.

Основу ударного озброєння корабля становлять вісім універсальних пускових установок, здатних використовувати ракети “Калібр”, “Онікс” та “Циркон”.

“Адмірал Ессен” неодноразово обстрілював Україну крилатими ракетами “Калібр”.

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *