«ArcelorMittal Кривий Ріг» та «Укрзалізниця» намагатимуться збільшити експорт попри блокування морських портів

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» (Дніпропетровська область) та «Укрзалізниця» спільно шукатимуть шляхи для нарощування відвантаження металопродукції та залізорудної сировини на експорт в умовах блокування морських портів агресором. Про це заявив директор з логістики АМКР Андрій Мягков, передає «Інтерфакс-Україна».

За словами Мягкова, продукція АМКР користується високим попитом за кордоном.

Ми розуміємо, що об’єктивно потужностей «Укрзалізниці» не вистачає, щоб забезпечити перевезення всіх наших експортних вантажів в умовах, коли чорноморські порти заблоковані агресором. До того ж пропускна спроможність на кордоні залишається вузьким місцем, що ускладнює експорт із України. У нашому випадку зменшуються експортні обсяги залізорудного концентрату, який ми можемо відвантажувати”, — констатував він, додавши, що у такій ситуації зменшуються надходження валютної виручки до країни.

У той же час компанія працює з «Укрзалізницею» для покращення відвантаження.

Разом з «Укрзалізницею» ми шукатимемо вихід у цих непростих обставинах. Прокладання залізничного єврошляху для інтеграції до європейської системи допоможе значно полегшити логістику для експортерів. Цінуємо спроби українського уряду разом із міжнародними партнерами розблокувати порти — це дуже непросто, проте дуже важливо для всіх експортерів України”, — сказав Мягков.

У червні «ArcelorMittal Кривий Ріг» призначив Андрія Мягкова на посаду директора з логістики. Раніше посаду директора з логістики обіймала Діана Мєдвєдь, яка покинула підприємство декілька місяців тому.

«ArcelorMittal Кривий Ріг» — найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури та катанки.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *