АМПУ розпочала експлуатаційне днопоглиблення в Бердянському порту

Спеціалізована філія «Днопоглиблювальний флот» ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) розпочала експлуатаційне днопоглиблення для підтримання паспортних характеристик підхідного каналу та акваторії Бердянського морського порту.

Як повідомила прес-служба АМПУ, орієнтовно роботи триватимуть 3-4 місяці.

Запланований загальний обсяг експлуатаційного днопоглиблення складає близько 500 тис. кубометрів ґрунту, в тому числі: на підхідному каналі — близько 400 тис. кубометрів, в акваторії — близько 100 тис. кубометрів. У разі необхідності обсяги експлуатаційного днопоглиблення можуть бути переглянуті у відповідності до нагальної потреби та фактичного стану глибин.

Експлуатаційне днопоглиблення буде здійснюватися земкараваном у складі багаточерпакового земснаряду Dunay, мотовозні MZ-9, ґрунтовідвізних шаланд Izmailskaya, Kuyalnitskaya та Kievskaya, а також промірного катеру RIB-500, які прибули до Бердянського порту 18 січня після закінчення днопоглиблювальних робіт у порту Чорноморськ.

Після завершення робіт в Бердянску планується передислокація флоту до морського порту Маріуполь.

Востаннє експлуатаційне днопоглиблення на судноплавних об’єктах адміністрації Бердянського морського порту виконувалося протягом 2019-2020 років ТОВ «СТБ Азімут». Після виконання цих робіт оголошена осадка у Бердянському порту вперше за чотири роки була відновлена на рівні 7,9 метра.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У 2021 році АМПУ збільшила обсяг днопоглиблювальних робіт власними силами на 59% порівняно з 2020 роком — до 3,6 млн кубометрів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *