АМПУ отримала першу партію генераторів із США для забезпечення портів енергією

ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) отримало перші 12 генераторів великої потужності, які є донорською допомогою від Фонда Говарда Дж. Баффета (HGBF) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) українським портовикам. Про це повідомила прес-служба АМПУ.

Найближчим часом очікується отримання наступних партій генераторів, які дозволять забезпечити роботу підприємства.

Енергетична незалежність — теж форма незалежності, яка зараз для нас важлива. Країна-агресор своїми терористичними атаками нищить цивільну інфраструктуру, зокрема і енергетичну. Відсутність енергопостачання для портів означає практично повну зупинку усіх виробничих процесів. А це значить — уповільнення темпів перевалки вантажів, зокрема і гуманітарних, з продовольством для найбідніших країн. Генератори потрібні нам як стратегічний резерв, який забезпечить безперебійну роботу усіх філій ДП «АМПУ» та підприємств морської галузі”, — наголосив в.о. голови АМПУ Олексій Востріков.

В умовах військової агресії з боку Росії, АМПУ веде активну взаємодію з проектом USAID «Економічна підтримка України» (USAID ERA) та іншими організаціями, в частині пошуку донорів для отримання матеріально-технічної допомоги, яка потенційно дозволить збільшити експортний потенціал Дунайського регіону (мобільні навантажувачі для зерна та насіння, зернові насоси, тимчасові склади для зберігання зерна, річ стакери, морські катери для лоцманів, буксири тощо) та забезпечити безперервний режим роботи підприємства та українських портів в умовах наслідків від російських ракетних ударів (портативні дизельні генератори тощо).

Як раніше повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, ця допомога є результатом зустрічей та домовленостей між Президентом України Володимиром Зеленським та американським бізнесменом та філантропом Говардом Баффетом.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *