Альянс Future International Trade просуватиме електронний коносамент

Цифрова асоціація контейнерних перевізників (DCSA), Балтійська і міжнародна морська рада (BIMCO), Міжнародна федерація асоціацій експедиторів (FIATA), Міжнародна торгова палата (ICC) та міжнародна міжбанківська система передачі інформації і здійснення платежів SWIFT домовилися сформувати альянс Future International Trade (FIT), у рамках якого вироблятимуть стандарти цифровізації міжнародної торгівлі.

Як повідомила прес-служба DCSA, згідно підписаного минулого тижня меморандуму, кінцевою метою учасники альянсу ставлять собі сприяти прийняттю та впровадженню електронного коносамента (eBL) регулюючими органами, банками, страховиками та уніфікації комунікації між цими організаціями та перевізниками, їх клієнтами та іншими учасниками процесу.

Оцифровка документації для контейнерних перевезень додасть цінності для міжнародних постачальників, які покладаються на перевезення в різних секторах. Узгодження цих стандартів зі стандартом електронних коносаментів для секторів сухих та рідких насипних вантажів, які ми розробляємо за підтримки DCSA, допоможе прискорити цифровізацію торгівлі в усьому світі”, — зазначив генеральний секретар і генеральний директор BIMCO Девід Луслі.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У квітні 2021 року глобальний контейнерний перевізник Mediterranean Shipping Company (MSC) запустив сервіс електронних коносаментів (eBL), відправлених через платформу блокчейну Wave, для клієнтів у всьому світі.

Наприкінці 2020 року DCSA опублікувала перші дані та стандарти обробки для подання інструкцій з надсилання та видачі eBL. Дослідження DCSA показує, що, досягнувши до 2030 року впровадження eBL лише на 50%, галузь потенційно може заощадити понад $4 млрд на рік.

DCSA є нейтральною некомерційною групою, яка заснована у квітні 2019 року великими морськими перевізниками MSC, Maersk, CMA CGM, Hapag-Lloyd, ONE, Evergreen, Yang Ming, HMM та ZIM для оцифрування та стандартизації індустрії контейнерних перевезень. DCSA просуває ініціативи, спрямовані на те, щоб зробити послуги контейнерних перевезень прозорими, надійними, простими у використанні, безпечними та екологічно безпечними.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *