«Алварк Україна» презентує важкі навантажувачі Linde: H100-H180 для портової роботи

Якщо робочі процеси вашої компанії пов’язані із переміщенням великогабаритних вантажів, зверніть увагу на техніку Linde

Компанія «Алварк Україна» — ексклюзивний імпортер підйомно-транспортної техніки Linde презентує потужні вилочні навантажувачі Linde Н100-Н180, у діапазоні вантажопідйомності від 10 тонн до 18 тонн.

Робимо легкою роботу з великими вантажами. Фото надано компанією «Алварк Україна»

Навантажувачі Linde H100-H180 розроблені як для роботи з вантажем на піддонах, так і без піддонів, як результат — універсальний навантажувач, що здатний перевантажувати порожні контейнери і також придатний для низки інших промислових застосувань.

Ці потужні дизельні навантажувачі оснащені знаменитою своєю точністю гідростатичною трансмісією Linde, яка усуває необхідність у коробці передач, диференціалі, зчепленні та класичних гальмах. Запатентована комбінація гідростатичної трансмісії Linde, інноваційного дизельного двигуна з високим крутним моментом і двохпедальною системою управління забезпечують точний контроль руху вперед/назад та позиціонування вантажу, що робить навантажувачі цієї серії найбільш маневреними та легкими в управлінні серед аналогів. Щогла панорамного огляду та неймовірно простора, ізольована від шасі кабіна з широкоформатним переднім вікном для відмінного огляду робочої зони, інтуїтивно зрозуміле розташування органів управління створюють оптимальні умови для комфортної роботи оператора.

Вища перспектива: підйомна кабіна Linde. Фото надано компанією «Алварк Україна»

Підйомна кабіна Linde, доступна опціонально, може підняти водія на будь-яку висоту до 2,5 метра менш ніж за 10 секунд, що надає йому кращий огляд вантажу та робочого середовища і дозволяє безпечніше транспортувати вантажі, навіть великогабаритні. Функція підйому керується джойстиком або кнопками, кожна з яких піднімає кабіну в задане положення. Для додаткової безпеки при збільшенні висоти підйому кабіни швидкість руху навантажувача автоматично зменшується. Ступінь зниження швидкості та висоту підйому кабіни за замовчуванням можливо налаштувати відповідно до ваших вимог.

Поворотна кабіна Linde. Фото надано компанією «Алварк Україна»

Поворотна кабіна Linde, що також доступна як додаткова опція, пропонує величезні переваги з точки зору безпеки, ергономіки та продуктивності. У той час як інші виробники пропонують лише поворотні сидіння, наше рішення пропонує обертання всієї кабіни. Це означає, що всі робочі функції залишаються там, де вони потрібні операторові навантажувача. Кабіну можна повертати на 65 градусів за годинниковою стрілкою і на 180 градусів проти годинникової стрілки — або безперервно, за допомогою джойстика чи чотирьох кнопок, встановлених у попередньо налаштовані положення. Додаткові дзеркала забезпечують оператору оптимальний круговий огляд у кожному положенні кабіни.

Важкий навантажувач Linde — інвестиція у розвиток бізнесу!

Як розпізнати хорошу інвестицію? Це просто.

Вигідна інвестиція — це та інвестиція, що має вагомі аргументи на її користь, такі, що питання про альтернативу просто не виникають. Саме таким вимогам відповідають важкі навантажувачі Linde H100-H180.

Зображення надано компанією «Алварк Україна»

Для початку було доведено, що Linde H100-H180 мають найкращу керованість у своєму класі навантажувачів, а також найнижчу витрату пального та найнижчі показники викидів діоксиду вуглецю в атмосферу, не кажучи вже про те, що низькі витрати на обслуговування не мають собі рівних. Низька вартість обслуговування багато в чому завдячує необслуговуваному гідростатичному приводу, який також забезпечує плавне та точне транспортування небезпечних вантажів. Інші переваги включають найкращу оглядовість і фірмову ергономіку Linde, яка дозволяє вашим співробітникам залишатися зосередженими і не втомлюватися навіть у найважчі зміни. А завдяки широкому спектру спеціального обладнання важкі навантажувачі Linde можна оптимізувати для конкретних експлуатаційних вимог.

Перегляньте відео із топ-тестом роботи важкого навантажувача Linde.

«Алварк Україна» є ексклюзивним імпортером Linde MH в Україні, Грузії та Вірменії та постачає повний спектр обладнання Linde для обробки вантажів: вилочні навантажувачі вантажопідйомністю від 1 тонни до 18 тонн, тягачі, складську техніку (електровізки, електроштабелери, річтраки, комплектувальники замовлень, вузькопрохідні штабелери), роботизовану техніку, системи управління парком техніки, системи безпеки та допомоги оператору навантажувача.

Компанія пропонує нові та відновлені б/в навантажувачі Linde з гарантією та перевіреною історією, фінансові рішення для придбання техніки: лізинг, довгострокову та короткострокову оренду навантажувачів.

Офіси компанії «Алварк Україна» розташовані в Києві та Одесі, сервісна мережа компанії здійснює обслуговування техніки Linde по всій території України, пропонує оригінальні запчастини, додаткове обладнання та шини європейських виробників.

www.alwark.com.ua

Репосты:

1Комментарий

  • Роман, 12.04.2022 @ 23:32 Ответить

    Хочется узнать какая цена на погрузчик 18 тонн, и 10 тонн

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *