Акваторію порту Гамбург будуть моніторити дрони

Дочірня структура Hamburger Hafen und Logistik (HHLA) — HHLA Sky та Адміністрація порту Гамбург (HPA) підписали угоду про використання безпілотних летальних, наземних та плавальних апаратів у порту в логістичних, дослідницьких та координаційних цілях, передає Sea News.

В HPA зазначають, що в умовах шторму, під час аварій або за інших непередбачених обставин дрони можуть значно швидше бути на місці та надавати відео або зображення з точним оглядом ситуації. Зекономлений час може мати вирішальне значення у надзвичайних ситуаціях. Їх можна використовувати і на об’єктах, доступ до яких утруднений або небезпечний.

Запуск безпілотників планується розпочати у 2022 році.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У липні 2021 року німецький розробник дронів Droniq та його материнська компанія Deutsche Flugsicherung (DFS) разом із портом Гамбург та низкою інших партнерів анонсували початок проєкту U-Space Sandbox, який продемонструє, як комерційними дронами можна керувати за допомогою системи трафіку.

Порт Гамбург — найбільший порт Німеччини та провідний порт Європи, де обробляються контейнерні та навалочні вантажі. Займає територію 75 квадратних кілометрів і вважається третім за розміром у Європі (після Роттердама та Антверпена). Розташований у гирлі річки Ельба, за 100 кілометрів від узбережжя. Портові потужності дозволяють приймати та обробляти суховантажні судна дедвейтом до 250 тис. тонн. Порт у 2020 році скоротив вантажообіг порівняно з 2019 роком на 7,6% — до 126,3 млн тонн, контейнерооборотг — на 7,9%, до 8,5 млн TEU.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *