Акваторію порту Антверпен-Брюгге будуть моніторити дрони

Бельгійський порт Антверпен-Брюгге отримав дозвіл на запуск дронів комплексу D-Hive, які будуть вести спостереження за обстановкою в акваторії. Про це повідомила адміністрація об’єднаного порту.

Під час першого тестового запуску минулого тижня безпілотник BVLOS (Beyond Visual Line of Sight) облетів район шлюзу Кілдрехт. Керування апаратом здійснювалося з командно-диспетчерського пункту, що у центрі порту.

Дозвіл на експлуатацію дронів видано Управлінням цивільної авіації Бельгії та Агентством авіаційної безпеки ЄС.

У повідомленні порту уточнюється, що мережа безпілотних апаратів буде розгорнута найближчими місяцями.

У квітні 2022 року муніципалітети Антверпена і Зебрюгге підписали угоду акціонерів об’єднаної портової компанії про злиття портів, які тепер працюють під спільною назвою Port of Antwerp-Bruges. Злиття двох найбільших портів Бельгії було запропоновано понад десять років тому, угоду підписали у лютому 2021 року.

Морський та річковий порт Антверпен, розташований на річці Шельда за 90 км від Північного моря, може приймати одночасно до 400 суден, включаючи судна Capesize. Причальний фронт порту сягає 100 км, із глибиною біля причалів 5-17,5 метрів. Глибини дельти річки дозволяє судам валовою місткістю до 100 тис. тонн проходити на 80 км углиб країни.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *