Активісти Greenpeace захопили судно з платформою Shell на знак протесту проти буріння в морі

Активісти Greenpeace International з Аргентини, Туреччини, США та Великобританії піднялися на борт судна White Marlin, що перевозить нафтогазову платформу компанії Shell на шляху до великого нафтового родовища. Про це повідомила прес-служба Greenpeace.

У вівторок, 31 січня, протестувальники підійшли до вантажного судна на трьох човнах, спущених на воду з судна Greenpeace Arctic Sunrise, і за допомогою мотузок піднялися на палубу, де розгорнули банер: «Припиніть буріння. Почніть платити». Наразі судно зайняли четверо активістів, ще двоє не змогли піднятися на борт. Протестувальники взяли із собою припаси, аби провести на судні декілька днів.

Четверо активістів піднялися на борт судна White Marlin у морі на північ від Канарських островів на знак мирного протесту проти руйнування клімату в усьому світі, спричиненого Shell та індустрією викопного палива в цілому, яка не заплатила ані копійки за втрати та пошкодження”, — йдеться у повідомленні.

Платформа є ключовим елементом виробничого обладнання, яке дозволить Shell розблокувати вісім нових свердловин на нафтогазовому родовищі Penguins North Sea. Очікується, що на піку видобутку проект буде видобувати еквівалент 45 тис. барелів нафти на день, і компанія Shell припустила, що може відкрити додаткові ділянки для розвідки.

Цього тижня Shell, ймовірно, зіткнеться з додатковим тиском, оскільки у четвер, 2 лютого, має оголосити про прибутки за 2022 рік. Компанія вже отримала приголомшливі прибутки завдяки завищеним цінам на енергоносії, спричиненим російським військовим вторгненням до України, зазначили у Greenpeace. 

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *