«Агровіста» перевезла Дніпром 90 тис. тонн зернових з початку сезону

Агрохолдинг «Агровіста» з початку 2021-2022 маркетингового року (МР, липень 2021 — червень 2022) перевіз понад 300 тис. тонн зернових культур. Про це повідомила прес-служба холдингу.

У тому числі 90 тис. тонн зернових культур склали річкові перевезення Дніпром у напрямку портів Одеса, «Південний», Херсон та Миколаїв, а також відвантажено та перевезено залізничними та автотранспортом 230 тис тонн зернових культур”, — вказала прес-служба.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У вересні 2021 року «Агровіста» виконала тестові шлюзування баржо-буксирними складами, що включають буксир та дві баржі, на Каховському шлюзі.

У серпні 2021 року судноплавний підрозділ холдингу «Агровіста» розпочав доставку зернових вантажів баржею класу річка-море до порту «Південний».

Холдинг «Агровіста» (раніше — група компаній «Украгроком» та «Гермес-Трейдинг») володіє елеваторними, переробними та перевалочними підприємствами, у тому числі — Світловодським річковим терміналом (потужність одноразового зберігання зерна — 94 тис. тонн) та власною судноплавною компанією. Власний флот компанії представлений двома буксирами-штовхачами та чотирма несамохідними баржами сумарною місткістю близько 8 тис. тонн, що дозволяють щорічно перевозити близько 150 тис. тонн зерна. Флот здійснює перевезення зерна до портів Миколаєва та Херсона.

У 2020 році флот судноплавної компанії поповнила баржа (головне судно проекту Д-6000 максимальною вантажопідйомністю 6 тис. тонн), побудована «Дунайсудносервісом» та «Дунайсудноремонтом» (обидва — Ізмаїл).

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *