«Агропросперіс» відвантажила першу з початку війни партію сої в річковому порту

Група компаній із американськими інвестиціями «Агропросперіс» відвантажила першу з початку війни партію сої на судно в порту Ізмаїл на Дунаї. Про це повідомила прес-служба групи.

З початком війни та блокадою морських портів експорт агропродукції з України практично зупинився, що стало серйозним викликом для економіки України та світової продовольчої безпеки.

У відповідь на ці виклики фахівці «Агропросперіс» станом на другу половину травня 2022 року розробили низку рішень. Ними, зокрема, стали автомобільні перевезення, залізничні маршрути, зберігання зерна у портах у біг-бегах або «рукавах» та експорт через дунайські порти”, — вказала прес-служба.

Першим успішно втіленим у життя проектом з річкової логістики стало відвантаження 4,5 тис. тонн сої в порту Ізмаїл на початку цього тижня. Після перевантаження з автомобілів, що прибули з одеських портів, на морське судно партія сої врожаю 2021 року попрямувала до замовника в Туреччині.

За оцінкою «Агропросперіс» та досягнутими домовленостями, загальна експортна потужність п’яти дунайських портів у травні 2022 року складає 40 тис. тонн агропродукції.

Ще один проект на сьогодні перебуває у розробці та на етапі перемовин, що підвищить пропускну здатність до 60 тис тонн для врожаю 2022 року, починаючи з липня 2022 року”, — зазначив генеральний директор Групи компаній «Агропросперіс» Ігор Осьмачко.

Група компаній «Агропросперіс» працює в Україні з 2006 року, її інвестор — фонд NCH Capital (США). Група вирощує зернові та олійні культури. Земельний банк — 430 тис. га. Щорічний обсяг експорту — понад 2 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *