Адміністрація судноплавства створила міжрегіональне управління в Черкасах

Черкаське міжрегіональне управління Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства (Адміністрація судноплавства) цього тижня розпочало свою роботу. Про це повідомила прес-служба Адміністрації судноплавства.

Розпочало свою діяльність Черкаське міжрегіональне управління. В рамках зони нагляду управління: Вінницька, Черкаська, та Кіровоградська області”, — вказала прес-служба.

Черкаське міжрегіональне управління Адміністрації судноплавства працює за звичайним графіком з понеділка по п’ятницю.

У квітні 2022 року колишня Державна служба морського та річкового транспорту (Морська адміністрація) після проведеної урядом оптимізації отримала нову назву — Державна служба морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства (Адміністрація судноплавства). Відомство реалізує державну політику у сфері морського та річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибної галузі).

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *