Євросоюз продовжив дію санкцій щодо Росії ще на пів року

Рада Європейського Союзу на засіданні у вівторок, 26 липня, ухвалила рішення про продовження на шість місяців до 31 січня 2023 року обмежувальних заходів щодо окремих секторів економіки Російської Федерації, повідомляється в прес-релізі на сайті ЄС.

Санкції були вперше запроваджені у 2014 році після анексії Росією Криму та значно розширені з лютого 2022 року після початку відкритого військового вторгнення до України. Наразі вони складаються з широкого спектру секторальних заходів, включаючи обмеження щодо фінансів, енергетики, технологій та товарів подвійного призначення, промисловості, транспорту та предметів розкоші, зазначається у повідомленні ЄС.

Євросоюз вже ухвалив сім пакетів економічних та персональних санкцій проти Росії і Білорусі у зв’язку з російським військовим вторгненням до України. Зокрема, у сьомому пакеті розширено чинну заборону на доступ російських суден до портів та шлюзів, щоб закрити певні лазівки для обходу попередніх санкцій.

Основною складовою шостого пакета санкцій стала заборона на імпорт російської нафти морем. Ембарго набере чинності через шість місяців для нафти та через вісім місяців для нафтопродуктів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *