Євросоюз надасть €7 млн для модернізації портів Фінляндії та Естонії

Європейський Союз схвалив виділення фінансування у розмірі €6,8 млн для розвитку портів Гельсінкі та Таллінн в рамках проекту Twin-Port V.

Як повідомляє PortNews, із цієї суми близько €4 млн буде виділено порту Гельсінкі, що покриє половину витрат Фінляндії на реалізацію проекту.

Порти Гельсінкі та Таллінн вже 11 років співпрацюють у сфері розвитку вантажного та пасажирського транспортного сполучення між портами. Останній проект Twin-Port V розрахований до кінця 2023 року.

Реалізація проекту дозволить порту Таллінн покращити портову інфраструктуру в гаванях Мууга та Старого міста. Проектна документація з боку адміністрації порту Гельсінкі ще готується.

Загальна програма розвитку, затверджена містом Гельсінкі, поширюється на 2030-ті роки. Заплановані заходи дозволять здійснити централізацію транспорту та звільнити частину міської території для інших цілей.

У рамках вже реалізованих проектів Twin-Port було побудовано та розширено портову інфраструктуру фінського та естонського портів, а також збільшено флот судноплавних компаній. Кошти були використані, у тому числі, для будівництва нового сучасного терміналу в Західній гавані Таллінна та покращення під’їзних шляхів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *