Європейська інвесткомпанія Freedom Finance Europe пожертвувала €2 млн українському гуманітарному центру Help Ukraine Center

Компанія Freedom Finance Europe Ltd перерахувала до українського Help Ukraine Center €2 млн. Кошти будуть направлені на закупівлю медикаментів та гуманітарної допомоги для українців. Таким чином компанія долучилася до підтримки України та її громадян на тлі російської агресії.

Європейський фондовий брокер Freedom Finance Europe Ltd є дочірньою компанією публічного холдингу Freedom Holding Corp, заснованого у 2008 році. В Україні до складу холдингу входить компанія «Фрідом Фінанс Україна», її місія — надавати своїм клієнтам доступ до світових фондових ринків.

В Україні живе величезна кількість наших співробітників та клієнтів, наших родичів та друзів. Нам дуже боляче бачити те, що відбувається. Нам здається важливим зробити хоч щось, щоб полегшити ту жахливу гуманітарну кризу, яка зараз відбувається в країні. З самого початку війни ми підтримуємо своїх співробітників та клієнтів, беремо участь і продовжимо брати участь у гуманітарних місіях разом із благодійними організаціями, щоб простягнути руку допомоги тим людям, хто зараз особливо гостро потребує її”, — зазначив CEO Freedom Holding Corp. Тімур Турлов.

Help Ukraine Center був створений у перші доби війни і є волонтерською ініціативою найбільших українських бізнесів, що спеціалізуються на логістиці та транспортуванні: TIS, Rozetka, Нова Пошта, Fozzy Group та інших. Тут акумулюється гуманітарна та медична допомога з усього світу. Гуманітарні вантажі зусиллями волонтерів сортуються, документуються та спрямовуються в Україну швидкими та безпечними зеленими коридорами — автомобільними та залізничними.

Щедра пожертва, отримана Help Ukraine Center від Freedom Finance Europe Ltd, врятує сотні життів. Кошти, залучені фандрейзингом, Центр направляє на закупівлі в першу чергу засобів тактичної медицини, які рятують жертв із важкими пораненнями від надмірних втрат крові. Турнікети, бандажі, кровозупиняючі засоби та інше наразі необхідні в Україні не лише військовим, але і цивільним лікарям, а також службам порятунку, пожежникам, поліцейським, муніципальним службам тощо.

Війна не залишає простору для тривалих роздумів — рішення ухвалюються швидко, і першочерговою опорою для них стає репутація. Саме тому ви обираєте нас. Ми вдячні Freedom Finance за довіру. Ваша допомога врятує сотні життів в Україні. Ми дуже уважно стежимо за тим, щоб кожна одиниця гуманітарної допомоги — чи то оптова поставка медикаментів, чи маленька коробка з їжею та базовими засобами гігієни — потрапила до рук фінальних одержувачів, людей з України, особливо тих, що перебувають у найнебезпечніших регіонах, ближче всього до лінії бойових дій. Завдяки цьому нам довіряють донори, і цю довіру ми продовжимо виправдовувати”, — наголосив ініціатор Help Ukraine Center Андрій Ставніцер.

Також організація закуповує ліки, їжу, харчування для тварин, засоби гігієни, інші базові речі, які на території України розподіляють партнери Help Ukraine Center — Міністерство охорони здоров’я, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, ЗСУ, а також хаб «Співдія», який має змогу доставляти допомогу безпосередньо до фізичних осіб, українців, які її потребують.

За 2,5 місяці війни мільйони людей та сотні компаній з усього світу допомогли Україні. Втішно бачити серед них і нашу компанію. Я дякую керівництву Freedom Finance за надану благодійну допомогу. Ці гроші допоможуть урятувати дуже багато житті”, — додала генеральний директор «Фрідом Фінанс Україна» Марина Бартошек,.

Якщо ви бажаєте допомогти Help Ukraine Center, ви можете відправити на адресу центру гуманітарний вантаж, зробити благодійний платіж, а також розповісти про його роботу у соціальних мережах та медіа. Уся необхідна інформація є на сайті helpukraine.center

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *