ЄС дозволить лоцманські послуги в рамках ембарго на російську нафту і нафтопродукти

Євросоюз запропонував звільнити лоцманські служби від заборони надавати послуги в рамках ембарго на російську нафту. Про це повідомляє Bloomberg.

Виняток, який дозволив би судновласникам наймати лоцманів, необхідних для проведення суден через вузькі точки проходу, було запропоновано для посилення безпеки на морі”, —  наводить агентство слова поінформованого джерела.

Нова пропозиція є частиною восьмого пакету санкцій Єврокомісії, який був оприлюднений минулого тижня як відповідь на спроби Росії анексувати окуповану територію України. Останній проект обмежувальних заходів обговорять посли ЄС у Брюсселі в понеділок, 3 жовтня.

Відповідно до санкцій, які набувають чинності з грудня, лоцманські послуги будуть включені в заборону на надання технічної допомоги, необхідної для транспортування нафти. Одним із районів, яких торкнеться заборона, будуть Данські протоки, через які проходять постачання сирої нафти та нафтопродуктів з російських портів Балтійського моря.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *